Ankara Antlaşması Hizmetlerimiz

Başvuruların Yapılması

Ankara Antlaşması ile Avrupa’da yaşama ve çalışma izni almak için yapılacak başvurularda, başvuru için gerekli olan dosya, bilgi ve evrakların toplanarak Avrupa’da oturum alma başvurusunun yapılması.

Background

Avrupa’da Şirket Kurulumu

Ankara Antlaşması ile Avrupa’da yaşama ve çalışma izni almak için yapılacak başvurularda ihtiyacınız olan şirketin kurulması.

Avrupa’da Kişisel Hesap ve Şirket Hesabı Kurulumu

 

 

Antlaşması ile Avrupa’da yaşama ve çalışma izni almak için yapılacak başvurularda ve sonrasında en büyük ihtiyaçlarınızdan biri olan baka hesaplarının en kısa zamanda açılması

Background

Avrupa’da Şirketiniz İçin Ofis Adresi

Ankara Antlaşması ile Avrupa’da yaşama ve çalışma izni almak için yapılacak başvurularda, tüm postaların alınacağı ve şirketinizin adresi olacak adres temini.

National Insurance  Number (NINO) Alımı

Ankara Antlaşması ile Avrupa’da yaşama ve çalışma izni almak için yapılacak başvurularda, en yorucu süreçlerden biri olan National Insurance Number alımı.

Background

Aile Üyelerinin Başvurusu

Avrupa’da Oturum Al başvurularınıza ek olarak eşiniz ve çocuklarınızın başvurularını ücretsiz olarak yapıyor

 

 

 

Ret İtirazı Yeniden Başvuru

Ankara Antlaşması ile Avrupa’da yaşama ve çalışma izni almak için yapılacak başvurularda, herhangi bir ret durumunda bu reddin sebeplerinin ortadan kaldırılması ve redde itiraz hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz. Başvurunuzu tekrar yapıyoruz.